Salon Piękności Dorota – Pułtusk

Osteopatia estetyczna

To rewolucja we współczesnej kosmetologii i świetna alternatywa dla każdego, kto preferuje naturalne metody odmładzania. Technika estetycznej osteopatii twarzy jest zasadniczo nową metodą i znacznie różni się od większości masaży kosmetycznych. Podstawą metody są zasady innowacyjnych technik osteopatycznych, charakteryzujących się silnym efektem odmładzającym, liftingującym i terapeutycznym. Metoda osteopatii estetycznej przygotowuje nasze tkanki do zaawansowanych procedur liftingujących.

Osteopatia estetyczna to metoda fizjologiczna, uniwersalna, nie ma ograniczeń wiekowych i przeciwwskazań. Stosując osteopatyczną technologię odmładzania, specjalista usuwa przyczynę zmarszczek, więc efekt leczenia trwa znacznie dłużej niż po innych metodach. Zadanie specjalisty polega na tym, że znajduje źródła napięcia mięśniowego i dzięki zastosowaniu miękkich technik rozluźnia je, umożliwiając mięśniom przyjęcie ich naturalnej pozycji i przywrócenie funkcji struktur kostnych.

Osteopatia estetyczna (kosmetologiczna) to część terapii osteopatycznej, której celem jest przywrócenie zdrowia tkanek twarzy i ciała, przywrócenie naturalnego piękna, aksamitnej skóry, prawidłowego kolorytu (kapilarny przepływ krwi) i optymalnej funkcji mięśni mimicznych i struktur kostnych.

Cennik - Osteopatia estetyczna

Zabieg 1 zabieg
OSTEOPATIA ESTETYCZNA
  • 60 minut 180 zł

Polecamy również: