Salon Piękności Dorota – Pułtusk

Fale radiowe

Jeden z najskuteczniejszych zabiegów, który stosuje się w celu ujędrnienia skóry i wymodelowania sylwetki oraz zminimalizowania objawów starzenia, takich jak utrata elastyczności, zwiotczenie czy drobne zmarszczki.

Fale radiowe wykorzystuje się z powodzeniem zarówno w obrębie twarzy, jak i wybranych partii ciała (najczęściej do modelowania talii, brzucha, pośladków, ud, ramion i nóg). RF sprawdza się także przy braku jędrności skóry w okolicach piersi (działanie liftingujące).

Fale radiowe działają w obrębie skóry właściwej, stymulując fibroblasty (komórki skóry) do produkcji i regeneracji włókien kolagenowych. Podczas zabiegów pobudzony zostaje układ limfatyczny i krwionośny, zwiększa się także metabolizm w tkankach. W efekcie, poprawia się jakość skóry, zwiększa się jej gęstość i napięcie oraz wygładzają się zmarszczki.

Zabiegi są skuteczne i bezpieczne, gdyż fale radiowe o wysokiej częstotliwości, absorbowane w komórkach skóry, nie niszczą innych struktur – nie dochodzi do poparzenia naskórka.

Terapia RF polega przede wszystkim na masażu wybranych partii ciała przy użyciu specjalnej głowicy, która emituje fale elektromagnetyczne.

Częstotliwość: co 7 dni (twarz), co 15 dni (ciało) 

Minimalna ilość zabiegów: 4 – 6 

Wskazania do zabiegu:

  • ujędrnienie skóry twarzy i ciała
  • wymodelowanie sylwetki
  • zminimalizowanie objawów starzenia, takich jak utrata elastyczności, zwiotczenie czy drobne zmarszczki

Cennik - Fale radiowe

Zabieg 1 zabieg
Fale radiowe
  • Twarz 250 zł
  • Brzuch 200 zł