JAPOŃSKI RYTUAŁ MASAŻU TWARZY

Japoński Masaż Twarzy oznacza „drogę do naturalnego piękna’’.

Masaż jest sposobem ,aby zrównoważyć ciało i uspokoić podrażniony układ nerwowy . To głęboka terapia ,która normalizuje funkcje całego organizmu aby utrzymać ciało zdrowe i mocne. Anma zmniejsza napięcia, poprawia krążenie ,przywraca i odmładza organizm jednocześnie umożliwiając organizmowi również głęboki relaks.

Alternatywa dla zabiegów medycyny estetycznej – lifting bez skalpela !

Japońska technika masażu twarzy zapewnia widoczne i długotrwałe efekty jakie trudno uzyskać za pomocą innych metod. Jest całkowicie naturalną i nieinwazyjną formą liftingu i odmłodzenia twarzy.

Pozytywnie wpływa nie tylko na poprawę wyglądu ,lecz także na dobre samopoczucie i pozbycie się skupionego stresu.

CZTERY ETAPY JAPOŃSKIEGO MASAŻU TWARZY

I etap -relaksujący -uwolnienie napięcia emocjonalnego i mięśniowego.

II etap– drenaż limfatyczny (oczyszczający) usuwanie toksyn

III etap-lifting
Etap liftingujący mimo swojej intensywności czyli wykorzystaniu zmiennych technik o różnym nasileniu i tempie nie powoduje dyskomfortu w odczuciach klienta ,a mimo to skupia się na maksymalizacji efektów estetycznych oraz nieustannym odczuwalnym stanie relaksu psychicznego i fizycznego .

IV etap -energetyczny.
W części energetyzującej pracujemy na punktach akupresurowych twarzy w celu zrównoważenia pracy głównych narządów wewnętrznych .

EFEKTY MASAŻU:

skóra odzyskuje młodzieńczy wygląd co nadaje jej zdrowego blasku

zapobiega bądź zmniejsza efekty starzenia skóry

stymuluje metabolizm komórkowy co wpływa na regeneracje skóry

poprawia krążenie krwi i przepływ limfy transportując więcej składników odżywczych do skóry

niweluje nadmierne napięcie mięśni twarz i szyi

usuwa toksyny ,zanieczyszczenia i martwe komórki skóry , zapobiegając starzeniu się skóry

reguluje bilans energetyczny całego ciała

Cena 200 zł

MASAŻ KOBIDO

JAPOŃSKI LIFTING TWARZY

Kobido to niepowtarzalna forma sztuki masażu ,która oznacza „Starożytną drogę do Piękna ‘’.To rytuał ,podlegający ściśle określonym regułom , bazujący na tradycji medycyny chińskiej.

Masaż jest głęboką kombinacją tradycyjnych japońskich koncepcji medycznych i różnych technik manipulacji ręką. Charakteryzuje się głównie szybkością rąk i palców.

Celem japońskiego masażu twarzy i wykonywanych technik jest dokładne i precyzyjne określenie kondycji skóry i pracy na punktach akupresury ,aby osiągnąć równowagę w skórze twarzy , mięśniach twarzy i powiązanym ciele. Na przykładzie techniki wibracyjnej ,która stosowana jest z szybkim drżeniem rąk i palców i powszechnie stosowana w celu zmniejszenia napięcia mięśniowego oraz szybkiego uwalniania toksyn z układu chłonnego . Masaż uaktywnia nerwy twarzy ,a tym samym zwiększa przepływ Qi (energia) na twarzy ,co prowadzi do naturalnego efektu liftingu .

Osiągamy Spektakularne efekty odmłodzenia twarzy dzięki złożoności technik.

Wizualne efekty masażu KOBIDO

Masaż KOBIDO znany jest jako „niechirurgiczny lifting twarzy” . Dzięki technikom KOBIDO można naturalnie i z biegiem czasu :

 • zniwelować napięcia mięśniowe ,które powodują zmarszczki mimiczne
 • zapobiec bądź zmniejszyć efekty starzenia się naszej skóry
 • odzyskać młodą twarz poprzez głęboką pracę  na strukturach mięśni
 • stymulować metabolizm komórkowy ,co przyczyni się do szybszej regeneracji skóry
 • oczyścić skórę usuwając toksyny, zanieczyszczenia i martwe komórki skóry dzięki czemu dodamy jej naturalnego blasku
 • zniwelować nadmierne napięcie w okolicach szyi ,klatki piersiowej i owalu twarzy
 • stymulować produkcję składników skóry -kolagen i elastynę

Zdrowotne efekty masażu Kobido:

 • reguluje bilans energetyczny całego ciała
 • walczy z stresem
 • zapewnia pełny relaks i odprężenie
 • zmniejsza efekty bruksizmu
 • łagodzi bóle głowy
 • unika sztywności twarzy
 • zmniejsza problemy z układem pokarmowym
 • poprawia wzrok

Cena- 200 zł

JAPOŃSKI COSMOLIFTING TWARZY

Japoński COSMOLIFTING twarzy z masażem karku to holistyczny zabieg odmładzający opracowany przez Lone Sorensen, który w sposób nieinwazyjny wygładza zmarszczki, poprawia owal twarzy i sprawia, że twarz promienieje. Poprzez stymulację punktów i stref na twarzy głęboko oddziałuje na tkanki pobudzając naturalne procesy regeneracji twarzy i całego ciała. Zabieg pobudza proces usuwania toksyn, tonizuje i ujędrnia skórę, minimalizuje cienkie linie i spłyca zmarszczki głębokie, pomaga eliminować przebarwienia i trądzik, a także działa rozświetlająco i odświeżająco na cerę.

Zabieg polecany jest kobietom i mężczyznom w każdym wieku – doskonale działa jako metoda zapobiegania utracie kolagenu i powstawaniu zmarszczek oraz zmniejsza efekty starzenia się skóry dojrzałej. Terapia ta stanowi idealną alternatywę dla inwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej.

Istotą Japońskiego Cosmoliftingu twarzy jest ręczny masaż mięśni oraz stymulacja tradycyjnych punktów akupresury twarzy w połączeniu z głębokim liftingiem oraz drenażem limfatycznym. Podczas zabiegu stosowane są organiczne olejki z zawartością naturalnych kwasów i minerałów wykazujących silne działanie regenerujące. W efekcie Japoński lifting twarzy jest jedynym masażem twarzy, który oprócz działania kosmetyczno-estetycznego wykazuje dobroczynne oddziaływanie zdrowotne na cały organizm człowieka.

Cena- 200 zł

OSTEOPATIA ESTETYCZNA – zdrowie i piękno twarzy i ciała!

To rewolucja we współczesnej kosmetologii i świetna alternatywa dla każdego, kto preferuje naturalne metody odmładzania. Technika estetycznej osteopatii twarzy jest zasadniczo nową metodą i znacznie różni się od większości masaży kosmetycznych. Podstawą metody są zasady innowacyjnych technik osteopatycznych, charakteryzujących się silnym efektem odmładzającym, liftingującym i terapeutycznym. Metoda osteopatii estetycznej przygotowuje nasze tkanki do zaawansowanych procedur liftingujących.

Osteopatia estetyczna to metoda fizjologiczna, uniwersalna, nie ma ograniczeń wiekowych i przeciwwskazań. Stosując osteopatyczną technologię odmładzania, specjalista usuwa przyczynę zmarszczek, więc efekt leczenia trwa znacznie dłużej niż po innych metodach. Zadanie specjalisty polega na tym, że znajduje źródła napięcia mięśniowego i dzięki zastosowaniu miękkich technik rozluźnia je, umożliwiając mięśniom przyjęcie ich naturalnej pozycji i przywrócenie funkcji struktur kostnych.

Osteopatia estetyczna (kosmetologiczna) to część terapii osteopatycznej, której celem jest przywrócenie zdrowia tkanek twarzy i ciała, przywrócenie naturalnego piękna, aksamitnej skóry, prawidłowego kolorytu (kapilarny przepływ krwi) i optymalnej funkcji mięśni mimicznych i struktur kostnych.

PORÓWNANIE METOD I SESJA TERAPII

Metody osteopatii radykalnie różnią się od metod stosowanych w klasycznych technikach masażu, gdzie terapeuta stara się zidentyfikować i zlokalizować patologię, a następnie przepisać odpowiednią technikę w celu uzdrowienia lub złagodzenia zmian. Terapeuta osteopatyczny widzi problem znacznie szerzej: badając całe ciało i widząc osobowość osoby oraz upośledzenie jej funkcji ciała.

W sesji estetycznej osteopatii, specjalista poświęca maksymalną uwagę głównym procesom wpływającym na wygląd: wzrostowi lub spadkowi napięcia mięśniowego, naruszeniu przepływu tętniczego, żylnego i limfy, zmianom położenia kości twarzy, czaszki mózgowej i innych struktur kości szkieletowych oraz brakowi równowagi układu nerwowego i hormonalnego.

TECHNIKI, ZAKRES DZIAŁANIA I EFEKTY PRACY W TRAKCIE SESJI OSTEOPATII ESTETYCZNEJ

 • Leczenie stresów powięziowych i zwłóknienia, lejki powięziowe, protokoły i wzory
 • Korekcja struktur kostnych
 • Aktywny drenaż płynów tkanek miękkich podstawy czaszki, strefy około-żuchwowej, strefy około-zębowej, szyi
 • Korekcja zmian obrzękowych i włóknistych strefy podżuchwowej
 • Techniki wewnątrz-ustne podłogi jamy ustnej, górnej szczęki i mięśni twarzy
 • Techniki ukierunkowane na poprawę ukrwienia tkanek twarzy
 • Uwalnianie naprężeń śródkostnych i skutki urazów twarzy w żuchwie, kościach jarzmowych, szczękach, kości nosowej i sitowej, ścianach oczodołu
 • Korekta naprężenia szczęki, geometrii łuku zębowego
 • Cienka nerwowo-mięśniowa regulacja mięśni twarzy
 • Psychosomatyczne techniki twarzy
 • Efekty podczas sesji są precyzyjne, odbywają się w obszarze czaszki, twarzy, szyi i dekoltu.

Cena- 150 zł

MASAŻ KLASYCZNY TWARZY, SZYI I DEKOLTU

Masaż klasyczny twarzyszyi i dekoltu to podstawowy zabieg pielęgnacyjny i relaksujący.

Skóra zostaje oczyszczona ze zrogowaciałego naskórka, otwarte pory wydzielają zużyte produkty przemiany materii. Skóra zostaje pobudzona i odżywiona przez krew i limfę. Głównymi celami masażu jest pobudzenie, rozluźnienie i uspokojenie części masowanej, w tym przypadku twarzy, szyi i dekoltu. Masaż ma działanie profilaktyczne. Utrzymuje skórę i mięśnie w stanie elastyczności i jędrności. Ponadto skóra w trakcie masażu staje się różowa, ciepła, co powoduje lepsze ukrwienie, w następstwie czego staje się ona lepiej odżywiona. Masaż kosmetyczny wykonywany odpowiednio i regularnie podnosi poziom elastyczności skóry, zapobiega powstawaniu zmarszczek, ujędrnia, wygładza i poprawia krążenie. Po serii około 10 zabiegów masażu drobne zmarszczki znikają, a głębsze znacznie się zmniejszają.

Masaż taki działa również relaksująco i odprężająco oraz pozwala pozbyć się zmartwień. Zabieg rozluźnia napięte mięśnie, zapewnia prawidłowy przepływ energii, uspokaja i wycisza, usuwa objawy stresu i niepokoju, likwiduje napięcie, bóle głowy i sztywnienie karku. Dlatego masaż kosmetyczny regeneruje naszą skórę, a także duszę. Uroda jest w ogromnym stopniu odzwierciedleniem wnętrza człowieka. Masaż twarzy, szyi i dekoltu zalecany jest osobom, które żyją w ciągłym stresie i przemęczeniu.

Masaż kosmetyczny wykonuje się dla wygładzenia, ujędrnienia, uelastycznienia tkanki skórnej i podskórnej z zastosowaniem specjalnych kremów i balsamów wspomagających mechaniczne działanie masażu. Efekt ten uzyskuje się poprzez usprawnienie krążenia powierzchownego, tym samym lepsze odżywienie skóry oraz wzmożenie jej napięcia. Poprzez przyspieszenie złuszczania zrogowaciałych – martwych warstw naskórka, niniejszym udrożnienie przewodów gruczołów skóry i usprawnienie ich funkcji.

Korzyści terapii kosmetycznej:

 •  Cera nabiera blasku.
 •  Skóra po masażu pozostaje elastyczna i jędrna, a opadające policzki podnoszą się.
 •  Pojawia się wyraźna redukcja zmarszczek i tzw. „kurzych łapek”.
 •  Twarz staje się dużo młodsza i zdrowsza.
 •  Doświadczenie relaksu i błogiego odprężenia.

Wskazania:

 •  przykurcz mięśniowy
 •  zesztywnienie stawów i mięśni
 •  stany pourazowe narządów ruchu
 •  porażenie lub znieczulenie części ciała
 •  zrosty podskórne (np. pod bliznami)
 •  zgromadzenie płynu tkankowego
 •  otyłość (jako zabieg wspomagający)
 •  stres i napięcie zarówno fizyczne, jak i psychiczne
 •  nerwice psychogenne
 •  powstawanie zmarszczek
 •  tworzenie się fałdów skórnych
 •  cellulit
 •  stres i napięcie

Przeciwwskazania:

 •  stany zapalne, alergiczne i zakaźne skóry
 •  usunięcie zęba i zmiany ropne okołozębowe
 •  stan ropny migdałów
 •  guzki w przebiegu węzłów chłonnych
 •  zaawansowana miażdżyca naczyń
 • stany gorączkowe
 •  wysokie nadciśnienie tętnicze
 •  zapalenie żył i świeże zakrzepy
 •  nadczynność tarczycy (nie można masować szyi)

Cena- 80 zł