Dłonie to jedne  najdelikatniejszych części ludzkiego ciała. Podlegają nieustannym atakom czynników zewnętrznych: słońce, wiatr, zimno, woda, agresywne produkty ( mydła, detergenty), pracę manualną itp. Ich skóra traci elastyczność , ulega pomarszczeniu, nabiera plam i przebarwień. Staje się także cieńsza, a ścięgna widoczne. Od bardzo młodego wieku, powinno się właściwie chronić dłonie i dbać o nie, by zapobiegać starzeniu się skóry, utracie elastyczności i pojawieniu się niedoskonałości.

Manicure klasyczny

To podstawowy typ manicure’u. Polega na opiłowaniu końcówki paznokcia w celu nadania mu pożądanego, dopasowanego do dłoni kształtu, a także na wygładzeniu płytki paznokcia oraz odsunięciu skórek za pomocą kopytka i wycięciu ich cążkami. Zabieg obejmuje również odżywienie i natłuszczenie paznokci, a na koniec – opcjonalnie – pomalowanie ich lakierem.

Manicure hybrydowy

W przypadku manicure’u hybrydowego na początku wykonywane są te same zabiegi pielęgnacyjne jak przy manicurze klasycznym. Różnica polega na innej technice malowania paznokci za pomocą lakieru utwardzanego pod lampą UV. W ten sposób lakier wysycha w ciągu dwóch minut i jest jednocześnie bardzo trwały (utrzymuje się do dwóch tygodni). Lakier nie niszczy paznokci, jednak na hybrydę nie powinny decydować się osoby, których płytka paznokciowa jest słaba i zniszczona. Manicure hybrydowy daje gwarancję, że paznokcie pozostaną w dobrym stanie przez długi okres czasu.

Manicure japoński

Znany od wieków zabieg wzmacniający i odżywiający, który warto fundować swoim paznokciom regularnie – szczególnie wtedy, gdy są osłabione, kruche i łamliwe. Japoński manicure to jeden z hitów 2019 roku, autorską metodę kilka lat wcześniej wprowadziła na rynek azjatycka marka P.Shine. Prostota zabiegu polega na wcieraniu w płytkę paznokcia odpowiedniej pasty oraz pudru, czyli substancji, które w swoim składzie zawierają minerały i witaminy, które doskonale regenerują płytkę.

Główne zadanie manicure japońskiego polega na wzmocnieniu słabych i zniszczonych paznokci, przywróceniu im elastyczności i naturalnego blasku. Już po pierwszym zastosowaniu manicure japońskiego będziesz widzieć świetne rezultaty.

SPA DLA DŁONI
Parafina na dłonie

Zabieg z parafiną na dłonie znacząco poprawia ich wygląd. Wygładza naskórek i sprawia, że stają się przyjemne w dotyku. Zastrzyk odżywienia ma długofalowe działanie. Oprócz tego, że parafina upiększa dłonie, ma także liczne właściwości zdrowotne, które pomagają na przykład poprawić krążenie krwi, rozluźnić mięśnie oraz złagodzić bolące stawy. Niweluje uczucie szorstkości i suchości skóry, dlatego tak wiele osób ją stosuje.

Zabieg Happy Hands — Diego dalla Palma

Aksamitna maska złuszczająca na dłonie koi i naprawia suchą i popękaną skórę, dzięki delikatnie złuszczającemu proszkowi z trukwy, który pobudza usuwanie martwych komórek skóry, redukuje zgrubienia i eliminuje małe modzele. Pozostawia na skórze nawilżający film ochronny, który przywraca dłoniom komfort i miękkość.

Antystarzeniowy koncentrat na przebarwienia dłoni to serum przeznaczone do nawilżania, zmiękczania i rozjaśniania skóry. Działa też na odbarwienia i ciemne plamy spowodowane słońcem lub starzeniem.

Krem odmładzający do pielęgnacji dłoni. Działa zmiękczająco i odbudowująco. Tworzy na skórze cienki film, który chroni przed suchością, pękaniem i agresjami zewnętrznymi.

IBX- Kuracja dla paznokci zniszczonych, rozdwojonych, pobruzdowanych, z białymi plamkami

IBX System to rewolucyjny produkt, za którego innowacyjnością stoi opatentowana formuła, która pozwala na ochronę paznokci od środka. To jedyny taki zabieg na świecie, który, w przeciwieństwie do innych produktów, przenika do wnętrza płytki paznokcia, dzięki czemu wzmacnia go od środka.

IBX System to zabieg dwuczęściowy, na który składa się produkt o nazwie IBX oraz drugi – IBX Repair. Działanie pierwszego z nich służy odbudowie osłabionych paznokci, dlatego polega na spajaniu górnych warstw płytki, co zapobiega rozdwajaniu, kruszeniu i łuszczeniu. Paznokcie rosną mocniejsze, dłuższe i gładkie, mają zdrowy połysk oraz naturalny kolor. Dzięki temu, że preparat naprawia poważne uszkodzenia nie tylko na wierzchu płytki, ale też w głębszych warstwach, przyczynia się do stworzenia możliwości naturalnego wzrostu paznokci. Druga część produktu IBX. tworzy specjalną powłokę ochronną i przyczynia się do redukcji białych plamek, które często powstają na naturalnej płytce paznokcia pod stylizacjami. IBX Repair chroni przed ewentualnym, ponownym uszkodzeniem paznokci.

Warto mieć świadomość, że IBX System nie działa na zasadzie tradycyjnych odżywek do paznokci, ponieważ jest to preparat naprawczy. Dzięki temu, efekty jego stosowania będą nie tylko spektakularne, ale i długotrwałe.

Cennik:

IBX system odbudowy paznokci – I+II – 40 zł.
Dodatek do zabiegu Manicure lub pedicure – 25 zł.

Manicure Klasyczny- 60 zł
Manicure Japoński- 60 zł
Manicure Hybrydowy- 70 zł
Zdjęcie lakieru hybrydowego przy użyciu frezu- 30 zł

SPA dla dłoni

Zabieg parafinowy- 50 zł

Zabieg Happy Hands — Diego dalla Palma- 50 zł

Zabieg parafinowy+ zabieg Happy hands- 80 zł