ŚWIADOME PODEJŚCIE DO PIELĘGNACJI SKÓRY
– TO FUNDAMENTALNE ZAŁOŻENIE, KTÓRE TOWARZYSZYŁO TWORZENIU MARKI DERMOMEDICA.

Dermomedica to specjalistyczna marka przeciwstarzeniowa, przeznaczona do terapii skóry w trakcie kuracji estetycznych oraz wspomagająca ich efektywność. Receptury preparatów zostały opracowane tak, aby zapobiegać przedwczesnemu starzeniu się skóry i stymulować fizjologiczne procesy odnowy. Marka oferuje zaawansowane formuły kosmeceutyków, które są preparatami z pogranicza leków i kosmetyków. Kosmeceutyki komunikują stężenia głównych substancji aktywnych, dlatego są tak chętnie wybierane przez wymagających kosmetologów, lekarzy medycyny estetycznej oraz ich pacjentów.

 

 

RETINABRAZJA- RESVERA ACF – ekskluzywna terapia odmładzająca na twarz, szyję i dekolt

Zabieg wykorzystuje najbardziej aktywne substancje biologicznie czynne (resweratrol, witamina A w postaci retinolu oraz kwas ferulowy) o potwierdzonym klinicznie działaniu opóźniającym starzenie się komórek skóry. Terapia działa trzypłaszczyznowo: wzmacnia, koryguje i zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry. Koktajl silnych przeciwutleniaczy i witamin w połączeniu z neuropeptydami pozwala osiągnąć niesamowite efekty w kuracjach zagęszczających skórę, wygładzających zmarszczki i rozjaśniających przebarwienia.

NA CZYM POLEGA KURACJA?

Zabieg polega na wieloetapowej aplikacji ampułek z witaminą C, kwasem ferulowym, retinolem i resweratrolem, a następnie innowacyjnej maski nanocelulozowej, która stanowi wzmocnienie zabiegu poprzez okluzyjne wprowadzenie neuropeptydów, bajkaliny i antarktycyny. Do stosowania domowego klient otrzymuje część ampułki z witaminą C i kwasem ferulowym (która była wykorzystywana podczas zabiegu i powinna być aplikowana na skórę przez kolejne kilka dni).

Kuracja to 3 do 6 zabiegów, wykonywanych w odstępach czterech tygodni.

JAK WYGLĄDA SKÓRA PO ZABIEGU?

Może być lekko zaczerwieniona, choć zdarza się to rzadko. 2-3 dni po zabiegu naskórek zaczyna się złuszczać, przez co poprawia się jego struktura i koloryt. Po etapie regeneracji skóra jest napięta, wygładzona, zmarszczki spłycone, a przebarwienia rozjaśnione.

CZY WIESZ, ŻE…

Aż 80% widocznych oznak starzenia się skóry jest spowodowanych codzienną miejską ekspozycją na słońce, smog i działanie wolnych rodników? Oznacza to, że cztery na pięć zmarszczek, które pojawiają się na naszej skórze są efektem negatywnego działania warunków środowiskowych. Aby zapobiegać przedwczesnemu starzeniu się skóry stosuj codziennie silną dawkę antyoksydantów i bezpieczne mineralne filtry przeciwsłoneczne.

Cennik:

Twarz+ szyja- 350 zł

Twarz+ szyja+ dekolt- 400 zł