Zabieg depilacji woskiem polega na tym, że wosk podgrzewa się tak, by uzyskać jego półpłynną postać, a następnie nakłada się go na skórę zgodnie z kierunkiem, w którym rosną włoski. Wosk przykleja się do włosków, a gdy zastygnie, zrywa się go, co pozwala nie tylko usunąć zbędne włoski, ale także ich cebulki, przez co włosy osłabiają się i konieczność ich depilacji staje się rzadsza. Metoda depilacji woskiem sprawdzi się w przypadku miejsc takich jak ręce, pachy, ramiona, nogi i pachwiny.

Zabieg depilacji woskiem mogą wykonywać zarówno kobiety, jak i mężczyźni, którzy najczęściej chcą usunąć zbędne owłosienie z pleców, klatki piersiowej czy spod pach.

Lycon to lider na rynku wosków do depilacji, jest używany na całym świecie przez najbardziej ekskluzywne salony kosmetyczne oraz spa. Są to woski bezpaskowe.

Do produkcji wosków Lycon używa się jedynie naturalnych składników m.in. olejków aromaterapeutycznych oraz najwyższej jakości żywic. Dzięki temu woski Lycon są niezwykle elastyczne. Kurcząc się, mocno chwytają włoski i usuwają nawet te najkrótsze o długości 1mm. Niska temperatura topnienia w połączeniu z delikatną recepturą dodają woskom odżywczo-regenerujących właściwości. Zabiegi z wykorzystaniem wosków Lycon pozostawiają skórę gładką i delikatną w dotyku.

Depilacja pastą cukrową zalicza się do najbardziej delikatnych oraz naturalnych metod usuwania owłosienia. Metoda ta sprawdza się szczególnie w przypadku skóry skłonnej do podrażnień i wrastania włosków oraz wrażliwych miejsc na ciele, takich jak bikini lub pachy.

Pasta składa się z naturalnych składników i nie zawiera drażniących skórę substancji, dzięki czemu może być nakładana kilkukrotnie na ten sam fragment ciała. Przykleja się ona wyłącznie do włosków – skóra pozostaje nienaruszona, dzięki czemu ryzyko uszkodzeń naskórka minimalizuje się do zera. Polecana jest przede wszystkim alergikom, u których ryzyko wystąpienia niepożądanych reakcji w trakcie zabiegów kosmetycznych jest bardzo wysokie oraz osobom, które borykają się z ciągłymi podrażnieniami i problemem wrastających włosków.

 

 

Cennik:

Brwi- 20 zł

Wąsik- 20 zł

Broda- 10- 30 zł

Baczki- 20 zł

Pachy- 45 zł

Kark- 40 zł

Bikini- 60 zł

Ręce- ½- 45zł, całe- 80 zł

Nogi- łydki+ kolana- 70 zł

Uda- 80 zł

Całe nogi- 100 zł

Całe nogi+ bikini- 140 zł

Plecy- 80 zł

Klatka piersiowa- 70 zł