1. Peeling kawitacyjny -charakterystykaPeeling kawitacyjny, inaczej nazywanykawitacją, to jeden z podstawowych zabiegów wykonywanych w gabinetach kosmetycznych. Jego głównym celem jest dogłębne, ale jednocześnie delikatneoczyszczenie skóryz martwego naskórka, nadmiaru sebum, bakterii trądzikotwórczych, i pozostałości kosmetyków.Odsłania nową, pełną blasku cerę.

2. Peeling kawitacyjny -u kogo się sprawdzi?Peeling kawitacyjny jest dobry dla każdego, jest na tyle delikatny, że może być wykonywany w każdym wieku. Kawitacja ma uniwersalne działanie, ponieważ umożliwia oczyszczenie skóry izłuszczenie martwego naskórka.Zabieg powinny przede wszystkim rozważyć osoby mającetrądzikpospolitylubtrądzik różowatyi w ten sposób wpłynąć na jego leczenie. Peeling umożliwia teżpozbycie się zaskórnikówi zatkanych porów.Kawitacja zmniejszy produkcję sebumcery mieszanejlubcery tłustej. Osoby posiadającecerę wrażliwąlubcerę naczynkowąbędą natomiast zadowolone z delikatnego oczyszczenia skóry, bez jej podrażnienia.

3. Peeling kawitacyjny -wskazaniaPeeling kawitacyjny ma wiele zalet, a przede wszystkim doskonaleoczyszcza skórę. Na zabieg warto się zdecydować jeżeli zauważymy u siebiewskazania do wykonania kawitacji, takie jak:

4. Peeling kawitacyjny –przeciwwskazaniaNiestety nie u każdej osoby można wykonać peeling kawitacyjny. Z niektórych względów należy zrezygnować z zamiaru wypróbowania kawitacji i poszukać innego sposobu na oczyszczenieskóry.Główne przeciwwskazania do peelingu kawitacyjnego to:

Peeling kawitacyjny przynosi rewelacyjne efekty.(123rf.com)

7. Peeling kawitacyjny -jak często można go robić?Kawitację ultradźwiękowąmożna wykonywać raz w tygodniu przez 5-6 tygodni. Tak częsty peeling kawitacyjny będzie wpływał pozytywnie naleczenie trądziku, zmian skórnych i przebarwień.Osoby, które chcą oczyścić cerę i nie mają większych problemów, powinny znaleźć czas na kawitację raz w miesiącu. Najlepiej wówczas połączyć ją też z zabiegami nawilżającymi, żeby jednocześnie odżywić skórę.

8. Peeling kawitacyjny -efekty

×
×

Koszyk